Taustalugu

OTTO’s Wine & Tapas veinibaar on saanud oma nime parun Theophil von Stackelberg’i esimese poja Otto järgi. Otto’l oli ka õde Emmeline ning kaks olid omavahel väga lähedased. Toetamaks oma õe Emmeline suurt kirge kokakunsti vastu, kutsus Otto tihtipeale häid sõpru ja tuttavaid enda juurde pärastlõunasele dringile. Kuid pärastlõunastest drinkidest said aina sagedamini ka õhtused dringid ning varsti teadsid Revalis kõik, et mõnusalt saab aega veeta just von Stackelbergide mõisas.

Soovides jätkata Otto traditsiooni, oleme loonud mõnusa atmosfääriga veini ja tapase baari, kuhu võivad tulla kõik nautima maitsvat veini ja suupisteid. Veinibaar on tihedalt seotud ka kõrval asuva a la carte restorani Emmeline & Ottoga, sest kõik maitsvad road saabuvad maitsva veini kõrvale just sealt.

Veinibaarist

OTTO’s on veinibaar, mis on välja kasvanud soovist pakkuda maitseelamusi kvaliteetveini ja maitsva toidu austajale.

Kui Sa otsid mitte lihtsalt ajaveetmiskohta, vaid midagi erilist, siis OTTO’s on baar just Sinule. Tegutseme lähedal Tallinna Vanalinnale, ajaloolise õhustikuga von Stackelberg Hotellis. Oma hubaselt stiilse interjööriga õhkab veinibaar elegantsust ning soovime, et meie külalised tunneks end siin alati oodatuna.

Meie eesmärk on pakkuda häid suupisteid ning veel paremat veini, seda kõike pingevabas õhkkonnas ning mis peamine, mõistliku hinnaga. Vahemere köögist inspireeritud lihtsad ja modernsed maitsed sobivad meie veinivaliku kõrvale nagu valatult.

Sündmused

OTTO’s on ideaalne koht, kus korraldada erinevaid üritusi ja vastuvõtte. Meie juures saab organiseerida väga erinevaid sündmusi alates intiimsetest küünlavalge õhtudest kuni väiksemate firmapidudeni.

Peale selle pakume soovijatele ka põnevaid veinidegustatsioone.